Forum Femini Mystique Strona Główna

 Dietowe "wspomagacze"
Idź do strony 1, 2  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Fatty




Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 652
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Podkarpacie

PostWysłany: Czw 14:58, 15 Mar 2007    Temat postu: Dietowe "wspomagacze"

Rynek pęka w szwach od tego: miliony herbat,syropy,tabletki - w co warto zainwestować, a czego się wystrzegać?

Ja czasami łynę figurę2 (z kruszyną) aby nieco rozruszać moją ospałą przemianę materii.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
headie




Dołączył: 06 Lis 2006
Posty: 324
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 15:10, 15 Mar 2007    Temat postu:

W thermal pro evolution i wszelkie inne spalacze na efidrynie . Wszystko inne to shit.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ominka
Administrator



Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 427
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Płock

PostWysłany: Czw 17:24, 15 Mar 2007    Temat postu:

Ja na efedrynie nie moge, zamierzam kupic Thermal Pro cos tam, Olimpu, bez efedry.
Dobrze dziala dieta mm, ale nie ma cierpliwosci.
Teraz kupilam
Serum Intensywnie wyszczuplające + ujędrniające Antycellulit

Aktywne serum modelujące brzuch i pośladki

oraz Żel pod prysznic peelingujący Antycellulit - wspomagająco do działania obydwu serum


Zobaczymy, czy bedzie jakis godny uwagi efekt... Musze przyznac, ze na mamie mojego faceta efekt byl, i to widoczny golym okiem przez sweter ( stosowala tylko serum, to pierwsze). Mam nadzieje, ze mi tez troche pomoze na te extremalnie grube uda, bo zadne cwiczenia i dietki efektow nie przyniosly


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
bangsa




Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 514
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Będzin WARPIE

PostWysłany: Czw 18:57, 15 Mar 2007    Temat postu:

i co posmarujesz sie i chudniesz??

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ominka
Administrator



Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 427
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Płock

PostWysłany: Czw 19:53, 15 Mar 2007    Temat postu:

Nie - to sa wspomagacze odchudzania. Od smarowania nic samo nie schudnie - chociaz uda i owszem. Kiedys sie smarowalam takim specyfikiem, to mi 1,5 cm w 3 tygodnie schudlo, ale mi sie potem smarowania odechcialo Wink A jesli chodzi o brzuch, to moglby choc ujedrnic, bop mam jebitna blizne 10 cm, swieza dosyc, i jeszcze 3 miechy wszelkie wysilki dla miesni brzucha,wymagajace silniejszego napiecia, zakazane

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Bonnie




Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 24
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: W-wa

PostWysłany: Śro 16:43, 21 Mar 2007    Temat postu:

Fatty na wspomagacze nie liczyłabym aż tak bardzo. Podstawa to odpowiednia dietka plus ruch (tu przede wszystkim aeroby) a wspomagacze jako ewentualny dodatek tylko.
Ja aktualnie jestem na etapie diety redukcyjnej do tego siłka i basen (wspomagacz też jakiś się znajdzie Wink ). Smile


PS. cierpi tylko na tym moja suka, bo ma mniej ruchu przez to, ale co tam, ona sobie odbije nad morzem to co teraz traci.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Katja




Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 34
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 9:29, 22 Mar 2007    Temat postu:

powiem tak... temat diet mam obcykany od A do Z raz ze skutkiem mniejszym raz z wiekszym ale generalnie wracam zazwyczaj do punktu wyjscia- coz brakuje mi troche konsekwencji.
A w temacie wspomagaczy powiem wam w tajemnicy... ze na mnie najlepiej podziałał Adipex- tak wiem wiem- zabroniony i wielka afera wokol niego- ale sprawdziłam osobiście ma ten sam skład co Meridia- ktora jest w PL legalna coz wojna koncernów. Działa tak: czujesz sie jakbyś napiła sie mega ilosci kawy, jest lekka pikawa przez pierwsze 2 dni-3dni ale nie ma sie wogole ochoty na jedzenie... ja jadłam sniadanie i pod wieczór z musu zjadałam cos lekkiego... ale ja starałam sie tez nie przeginać... max 1 tabl dziennie i to nawet nieraz co 2-gi dzien takze starczylo mi opakowanie przeznaczone na miesiac na prawie 2 miesiace... po zakonczeniu jasne ze sie bardziej chce jesc ale jak sie powstrzymasz to utrwalaja sie dobre nawyki- czyli malo jedzenia Very Happy NIE POLECAM DLA OSÓB O SLABEJ PSYCHICE Smile


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ominka
Administrator



Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 427
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Płock

PostWysłany: Czw 9:44, 22 Mar 2007    Temat postu:

To jakis srodek termogenny jest? Czy co? Jak sie do tego dobrac i jaki sklad?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Fionka




Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 59
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 10:08, 22 Mar 2007    Temat postu:

W skład tego leku wchodzi fentermina, substancja chemiczna pochodna od amfetaminy, silnie odurzająca i uzależniająca. Dlatego jest wycofana ze sprzedaży w Polsce, można kupić np. w Czechach.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ominka
Administrator



Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 427
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Płock

PostWysłany: Czw 11:06, 22 Mar 2007    Temat postu:

A to fuj, nie dzieki. Po amfetaminie to na mur beton bym zeszla. Chociaz... Moj facet ma teraz jakis specyfik na odmulenie, Ephedra Maxxx czy jakos tak. To ma 20 mg efedryny, podobno daje zaj.... kopa. Hmm.. Ja to jestem osobnik wybitnie dziwny, zjadlam to i zero efektu... Nie dzialaja na mnie takie specyfiki

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Katja




Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 34
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 11:58, 22 Mar 2007    Temat postu:

wycofany jest moim zdaniem nie ze wzgledu na pochodną Amfy gdyż Meridia-dostepna w PL tez ja ma w składzie .... a roznica w cenie to jakies 300 zł... dziwne jest jedynie to ze gdy weszla na rynek Meridia to Adipex wycofano... w czechach jest sprzedawany normalnie w aptece i na recepte...

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Bella




Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 49
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 12:38, 22 Mar 2007    Temat postu:

Katja meridia też już jest w trakcie wycofywania z rynku. Kiedyś 15-stka kosztowała między 360 a 450 zł (zależy od apteki). Teraz meridię kupisz juz za 80-90 zł ponieważ pozbywają się nadmiarów.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Fatty




Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 652
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Podkarpacie

PostWysłany: Czw 16:59, 19 Kwi 2007    Temat postu:

Bonnie napisał:
Fatty na wspomagacze nie liczyłabym aż tak bardzo. Podstawa to odpowiednia dietka plus ruch (tu przede wszystkim aeroby)

ostatnio usłyszałam,że mam zbyt mało produktów białkowych w diecie i że z tego względu powinnam sięgnąć po odżywkę białkową. No to konsternacja, bo się na tym nie znam kompletnie, a 'odżywka białkowa' to brzmi dla mnie groźnie Wink . Chyba sobie odpuszczę i ruch i ewentualną odżywkę i kluską pozostanę- toż i takie muszą być na świecie Cool


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ominka
Administrator



Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 427
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Płock

PostWysłany: Czw 20:39, 19 Kwi 2007    Temat postu:

Ty zadnych odzywek nie tykaj - jesli przesadzisz to rozwalisz sobie watrobe, te odzywki sa dla kulturystow, wspomagaja bugowe masy miesniowej. Tobie wystarczy wrzucic wiecej bialeczka w diete

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Fatty




Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 652
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Podkarpacie

PostWysłany: Czw 21:07, 19 Kwi 2007    Temat postu:

Może dostałam taką radę bo trafiłam na osobę nierozumiejącą "nie-mięso-jadliwych" Wink
Moje białko to soja i rośliny strączkowe. Teoretycznie też jajka, ale nie przepadam za nimi i właściwie nie spożywam. Jako,że soja ma białka full to jak na moje laickie oko jest łokej.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Femini Mystique Strona Główna -> Diety odchudzające Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
gGreen v1.3 // Theme created by Sopel & Programosy
Regulamin